Způsob doručení

K přepravě zboží využíváme nejčastěji služeb společnosti GEIS (dříve General Parcel). Zboží je na vaši adresu doručeno obvykle během 1-2 pracovních dnů od jeho odeslání. Den odeslání zboží nemusí být vždy totožný se dnem přijetí vaší objednávky.

V případě objednání dětského nábytku, či jiných velkých paletových zásilek spolupracujeme se společností Toptrans, která se specializuje na objemné a nadměrné zásilky.

Pokud bude vaše objednávka objemově malá, doporučujeme využít možnost zaslání prostřednictvím služby Zásilkovna, která nabízí nejnižší sazbu za dopravné.

A samozřejmě máte také možnost si pro objednané zboží osobně přijet po předchozí dohodě na adresu naší provozovny.

Vážení zákazníci,
z důvodu aktuální situace související se šířením viru Covid-19 jsme se rozhodli v zájmu vašeho zdraví i v zájmu zdraví našich zaměstnanců a jejich rodin pozastavit osobní odběry na naší adrese. I nadále je samozřejmě možné objednávat zboží prostřednictvím našeho e-shopu a nechat si ho doručit prostřednictvím přepravní společnosti. Vzhledem ke stávající situaci vás však prosíme o trpělivost, vyřízení objednávek i doručení objednaného zboží se může oproti standardní době prodloužit.
Děkujeme za pochopení, BABYWELT.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.